
starter 2873A030 2873B071 115393 11131575, AZF4148.IS1160 for HY-MAC
Applicable models:HY-MAC
Consult now
Reference part number:2873A030 2873B071 115393 11131575,AZF4148.IS116 6810819100 STB5393LP,STI5393LC,STI5393SU STI5393UL MS295 3581576M1,3581576R1,3930508R1 STI5393WA 1446802M91,1447732M1,1447732R1, 2873001. 2873A030.2873B071,3581576M1, 3581576R1.37701400 71429300R S9199
Product Attributes
| Power horsepower : | 12V 4KW |
| Number of feet : | 10T |
| Size : | 24*12*16single unit inner box |
| Weight : | Net weight 10.05kg |
| Packaging : | Neutral kraft paper packaging |
| Spot/Pre sale : | Spot goods |
| Warranty : | 1 year |
| Product number : |
Product Details
| Type : | Alternator |
| Specification : | 12V 4KW |
| Number of feet : | 10T |
| Brand : | NUOJIN |
| Number : | 2873B071 115393 |
| Quality : | Remanufacture |
| Delivery time : | 30DAY |






