
starter 2873K604, 2873K605, 2873K606, 2873K635, 3317010, Bockett Perkins
Applicable models: Bockett Perkins
Consult now
Reference part number: 2873K604, 2873K605, 2873K606, 2873K635, 3317010 S9235.UD11320S 7169479,7220938 111013,114852 CS1033 11131784.11131896.11131900.11132125. 11132164,AZF4164,AZF4206,AZF4208,AZF4245,AZF4248,AZF4308,IS1202,IS1289 STI1784LC,STI1784MA,STI1784MH,STI1784SU, STI1784UL MS226,MS403 STI1784RB.STI1784WA 2873K604,2873K605 2873K606,2873K635, 3317010 M100R2015SE M100R2015SE-VPP 300N10610Z
Product Attributes
| Power horsepower : | 12V 4.2KW |
| Number of feet : | 10T |
| Size : | 24*18*17single unit inner box |
| Weight : | Net weight 9.95kg |
| Packaging : | Neutral kraft paper packaging |
| Spot/Pre sale : | Spot goods |
| Warranty : | 1 year |
| Product number : |
Product Details
| Type : | starter |
| Specification : | 12V 4.2KW |
| Number of feet : | 10T |
| Brand : | nuojin |
| Number : | 7169479 |
| Quality : | Remanufacture |
| Delivery time : | 10 day |






