
starter motor 5291977 M100R2013SE
Applicable models:****
Consult now
Reference part number: 5291977 M100R2013SE
Product Attributes
| Power horsepower : | 12V 4.5KW |
| Number of feet : | 12T |
| Size : | 24*12*16single unit inner box |
| Weight : | Net weight 9.7kg, gross weight 10.2kg |
| Packaging : | Neutral kraft paper packaging |
| Spot/Pre sale : | Spot goods |
| Warranty : | 1 year |
| Product number : |
Product Details
| Type : | starter |
| Specification : | 12V 4.5KW |
| Number of feet : | 12T |
| Brand : | nuojin |
| Number : | M100R2013SE |
| Quality : | Remanufacture |
| Delivery time : | 10 day |






