
3610022850 36100-22850 36100-21770 بداية السيارات لـ هيونداي كيا
Applicable models:HYUNDAlAccent ll 1.3i 12VLC 2000-2005 1341ccm G4EAAT/ HYUNDAIAccent ll 1.5i 12VLC-1495ccm G4EB AT/ HYUNDAl Accent ll 1.6i LC 20022005 1599ccm G4ED-G AT/ HYUNDAl Accent lll 1.6 MC 2005-1599ccmG4ED AT/ HYUNDAI Excel 1.3i LC 2002-1341ccm G4AE AT/ HYUNDAIExce
Consult now
Reference part number:3610022850 3610022855 3610022860 36100-22850 36100-22855 36100-22860 00210S6110 M2T48081 M3T42781 JS643 3610021770 17288 17288N MD162838 00210-S6110 36100-21770 M39376 M39378 MC109032 M002T48081 M39376 M39378 MC109032 M002T48081 MD162838 MD180239 M000A0191 438098
Product Attributes
| Power horsepower : | 12V / 0.9KW |
| Number of feet : | 8T |
| Size : | 24 * 12 * 16 وحدة واحدة مربع داخلي |
| Weight : | الوزن الصافي: 3.3KG الوزن الإجمالي: 3.45kg |
| Packaging : | تغليف ورق كرافت محايد |
| Spot/Pre sale : | البضائع الفورية |
| Warranty : | سنة واحدة |
| Product number : |
Product Details
| Type : | بدء المحرك |
| Specification : | 12V 0.9KW |
| Number of feet : | 8T |
| Brand : | نوجين |
| Number : | 36100-22850 |
| Quality : | إعادة التصنيع |
| Delivery time : | 10 أيام |






