
starter 28100-0P120 438000-4130 for Toyota Highlander
Applicable models:Toyota Highlander
Consult now
Reference part number:28100-0P120 438000-4130
Product Attributes
| Power horsepower : | 3.5KW 24V |
| Number of feet : | 13T |
| Size : | 24*12*16single unit inner box |
| Weight : | Net weight 3.95kg, gross weight 4.1kg |
| Packaging : | Neutral kraft paper packaging |
| Spot/Pre sale : | Spot goods |
| Warranty : | 1 year |
| Product number : |
Product Details
| Type : | Starter Motor |
| Specification : | 3.5KW 24V |
| Number of feet : | 13T |
| Brand : | NUOJIN |
| Number : | 28100-0P120 438000-4130 |
| Quality : | Remanufacture |
| Delivery time : | 30DAY |






