
بداية 28100-47171 4280007913 4280007914 4280007915 مناسبة لتيوتا كورولا ياريس
Applicable models:Toyota Corolla Yaris
Consult now
Reference part number:28100-47171 4280007913 4280007914 4280007915 CST40299、CST40299AS、CST40299ES CST402990S CST40299RS DRS1181 4280007900、4280007901.4280007902.4280007903.4280007904、4280007905 4280007910,4280007911,4280007912. 4280008430,4280008431 281000Y090、281000Y091 4280008434.4280008435.4280008441 4280008444 DSN1009 4280008442 4280008443 STN7440BA,STN7440ZD,STN8440BA. STN8440YJ,STN8440ZD,30569N 116003,2810047180、2810047171 4280008432.,281000Y100 81523708,281000Y101、2810047170
Product Attributes
| Power horsepower : | 12V 1.2KW |
| Number of feet : | 9T |
| Size : | 24 * 12 * 16 وحدة واحدة مربع داخلي |
| Weight : | الوزن الصافي 2.25kg |
| Packaging : | تغليف ورق كرافت محايد |
| Spot/Pre sale : | البضائع الفورية |
| Warranty : | سنة واحدة |
| Product number : |
Product Details
| Type : | البداية |
| Specification : | 12V 1.2KW |
| Number of feet : | 9T |
| Brand : | نوجين |
| Number : | 28100-47171 |
| Quality : | إعادة التصنيع |
| Delivery time : | 30 يوما |



