
البداية 3H118400A LRS2362 N3R318400、M001TA0271、لمازدا RX-8
Applicable models: For Mazda RX-8
Consult now
Reference part number: LRS2362 N3R318400、M001TA0271、 LRS02367、LRS2362、LRS2367 M000T87981、M001T30471、M001T30471A M0T87981、M1T30471、M1T30471A N3H118400、N3H1-18-400、N3H118400A N3H1-18-400A、N3Z118400 N3Z1-18-400、M1TA0271 M1T30471 M0T87981 M001T30471AMU N3H118400AR M001T30471AM N3H1-18-400 N3H118400AR N3H118400A
Product Attributes
| Power horsepower : | 12V 2.0KW |
| Number of feet : | 13T |
| Size : | 24 * 18 * 17 وحدة واحدة مربع داخلي |
| Weight : | الوزن الصافي: 3.85kg |
| Packaging : | تغليف ورق كرافت محايد |
| Spot/Pre sale : | البضائع الفورية |
| Warranty : | سنة واحدة |
| Product number : |
Product Details
| Type : | بدء المحرك |
| Specification : | |
| Number of feet : | 13T |
| Brand : | نوجين |
| Number : | 3H118400A |
| Quality : | إعادة التصنيع |
| Delivery time : | 30 يوم |




