
البداية 23300-06J03 23300-06J00 23300-06J01 23300-34T00 23300-06J03 23312-06J00 S25160 LRS01886 LRS1886 S25-158A S25-158B S25-160 23300-06J01 ، 23300-06J02 ، 23300-34T00 لنيسان FD42 FD46 FD46T Y60 Y61 TD42T TD45
Applicable models:Nissan
Consult now
Reference part number:23300-06J03 23300-06J00 23300-06J01 23300-34T00 23300-06J03 23312-06J00 S25160 LRS01886 LRS1886 S25-158A S25-158B S25-160 23300-06J01, 23300-06J02, 23300-34T00 23300-06J04 2330006J04 23300-34T00 2330034T00 S1402 S1420 2330005D00 2330005D01 2330001D01 S114 18058 18058N 2-2321-HI S25-158 S25158 2330005D00 2330005D01 2330001D01 S11402 S1401 23300-06J01 23300-06J02 23300-06J02 23300-06J04 23300-34T00 S25-158 2330006J04 2330034T00 S25158 S25158A S25158B S25158B S25160 113191 18058N 233006N160 S25158 S25158 A S25158A S25158B S25158B S25-158BN S25158BN S25-158BR S25158BR 23300-06J01 2330006J01 23300-06J02 2330006J02 S25-160 S25160 S25-158A S25158A S25-158B
Product Attributes
| Power horsepower : | 12V 24V 3.5KW |
| Number of feet : | 11T |
| Size : | |
| Weight : | الوزن الصافي 5.85kg |
| Packaging : | التعبئة المحايدة |
| Spot/Pre sale : | قبل البيع |
| Warranty : | سنة واحدة |
| Product number : |
Product Details
| Type : | محرك البداية |
| Specification : | 12V 24V 3.5KW |
| Number of feet : | 11T |
| Brand : | نوجين |
| Number : | 23300-06J03 23300-06J00 |
| Quality : | تجديد |
| Delivery time : | 30 يوماً |






