
بداية 3708100AAT، QDJ1326E 3708100AAT، QDJ1326E 3708100AAT، QDJ1326E 3708100AAT، QDJ1326E لإيزوزو 4D25
Applicable models:Isuzu 4D25
Consult now
Reference part number:3708100AAT,QDJ1326E
Product Attributes
| Power horsepower : | 12V 2.5KW |
| Number of feet : | 10T |
| Size : | |
| Weight : | الوزن الصافي 4.85kg، الوزن الإجمالي 5.05kg |
| Packaging : | التعبئة المحايدة |
| Spot/Pre sale : | قبل البيع |
| Warranty : | سنة واحدة |
| Product number : |
Product Details
| Type : | محرك البداية |
| Specification : | 12V 2.5KW |
| Number of feet : | 10T |
| Brand : | نوجين |
| Number : | 3708100AAT، QDJ1326E، |
| Quality : | تجديد |
| Delivery time : | 30 يوماً |






