
محرك البداية 20563533 M9T61471 20732977 20397219 5001866702 7420732977 FM9 M009T61471 ، M009T61472 ، M009T64971 ، M009T64972 ، M9T61472 ، M9T64971 ، M9T64972 ، M9T64973 ، 5001866702 ، 7421598449 لشاحنات رينو فولفو
Applicable models:Renault Trucks Volvo
Consult now
Reference part number:M9T61471 20732977 20397219 5001866702 7420732977 FM9 M009T61471, M009T61472, M009T64971, M009T64972,M009T61471, M009T61472, M009T64971, M009T64972,M9T61472, M9T64971, M9T64972, M9T64973,5001866702, 7421598449,20732977, 5001866702, 7421598449, 20397219,21598449, 85000148, 85000937, 85013134, LRS2463,7420732977 7421598436 7421598449 7485011316,7485013134 7485013136 20563533,7420732977 85013134 21036377 20732977,20563533 20732977 21025968 21036377 21598436
Product Attributes
| Power horsepower : | 24V 5.5KW |
| Number of feet : | 11T |
| Size : | |
| Weight : | الوزن الصافي 8.65kg |
| Packaging : | التعبئة المحايدة |
| Spot/Pre sale : | قبل البيع |
| Warranty : | سنة واحدة |
| Product number : |
Product Details
| Type : | محرك البداية |
| Specification : | 24V 5.5KW |
| Number of feet : | 11T |
| Brand : | نوجين |
| Number : | M9T61471 20732977 20397219 |
| Quality : | تجديد |
| Delivery time : | 30 يوماً |





