
Starter 0001417065 1547049 20451445 8113165 20451445 0001417075
Applicable models:Iveco Volvo
Consult now
Reference part number:0001417065 1547049 20451445 8113165 , 0001417075 0986017050, 0986018090, 1705, 1809,LRS01891, LRS01930, LRS1891, LRS19301547049, 20451445, 20536466, 3095060, 3964839, 8113165, 8113918, 85000186,0001417075,
Product Attributes
| Power horsepower : | 24V 6.6KW |
| Number of feet : | 12T |
| Size : | 44*24*19cm single unit inner box |
| Weight : | NET WEIGHT:17.6KGKG GROSS WEIGHT:18.3KG |
| Packaging : | Neutral kraft paper packaging |
| Spot/Pre sale : | Spot goods |
| Warranty : | 1 year |
| Product number : |
Product Details
| Type : | Enginestarter |
| Specification : | 24V 6.6KW |
| Number of feet : | 12T |
| Brand : | NUO JIN |
| Number : | 0001417065, 0001417075 |
| Quality : | Renovate |
| Delivery time : | 10 days |





محرك فولفو B 12 سعة 12.1 لتر [D12A420] من أكتوبر 1995 فصاعدًافولفو FH 12/340 سعة 12.1 لتر [D12A340] الفترة: 08.1993 - 08.1998فولفو FH 12/340 سعة 12.1 لتر [D12C340] من أغسطس 1998 فصاعدًافولفو FH 12/340 سعة 12.1 لتر [D12D340] من ديسمبر 2001 فصاعدًافولفو FH 12/380 سعة 12.1 لتر [D12A380] الفترة: 08.1993 - 08.1998فولفو FH 12/380 سعة 12.1 لتر [D12C380] الفترة: 08.1998 - 01.2002فولفو FH 12/380 سعة 12.1 لتر [D12D380] الفترة: 12.2001 - 08.2006فولفو FH 12/420 سعة 12.1 لتر [D12A340][D12A420] الفترة: 08.1993 - 08.1998فولفو FH 12/420 سعة 12.1 لتر [D12C420] من أغسطس 1998 فصاعدًافولفو FH 12/420 سعة 12.1 لتر [D12D340][D12D420] الفترة: 12.2001 - 08.2006فولفو FH 12/460 سعة 12.1 لتر [D12C460] من أغسطس 1998 فصاعدًافولفو FH 12/460 سعة 12.1 لتر [D12D460] من ديسمبر 2001 فصاعدًافولفو FH 12/500 سعة 12.1 لتر [D12D500] الفترة: 09.2001 - 08.2006فولفو FM 12/340 سعة 12.1 لتر [D12C340] الفترة: 08.1998 - 09.2005فولفو FM 12/340 سعة 12.1 لتر [D12C340] الفترة: 12.2001 - 09.2005فولفو FM 12/380 سعة 12.1 لتر [D12C380] الفترة: 08.1998 - 09.2005فولفو FM 12H/340 سعة 12.1 لتر [D12C340] الفترة: 08.1998 - 09.2005فولفو FM 12H/340 سعة 12.1 لتر [D12D340] الفترة: 12.2001 - 09.2005فولفو FM 12H/380 سعة 12.1 لتر [D12C380] الفترة: 08.1998 - 09.2005فولفو FM 12H/420 سعة 12.1 لتر [D12C420] الفترة: 08.1998 - 09.2005فولفو FM 12H/420 سعة 12.1 لتر [D12D420] الفترة: 12.2001 - 09.2005فولفو NH 12/380 سعة 12.1 لتر [D12C380] من مايو 1999 فصاعدًافولفو NH 12/420 سعة 12.1 لتر [D12C420] من مايو 1999 فصاعدًا

