
Automotive Starter 12417631558 4280009131 12417631559 428000-9130 7579155 For Bmw
Applicable models:BMW
Consult now
Reference part number:12417631558 4280009131 12417631559 428000-9130 7579155 4280809131, 4280009131, 0986UR1727, 4280009130, 210553132, 20.130.107 0986UR1727 116464 CST40439 DSN1376 STN9130BA,STN9130EX,STN9130MN. STN9130RD,STN9130RN, STN9130XH. STN9130ZD STN9130WA 19248N
Product Attributes
| Power horsepower : | 12V 1.6KW |
| Number of feet : | 13T |
| Size : | 24*12*16cm single unit inner box |
| Weight : | NET WEIGHT:6KG |
| Packaging : | Neutral kraft paper packaging |
| Spot/Pre sale : | Spot goods |
| Warranty : | 1 year |
| Product number : |
Product Details
| Type : | Enginestarter |
| Specification : | 12V 1.6KW |
| Number of feet : | 13T |
| Brand : | NUOJIN |
| Number : | 428000-9130 |
| Quality : | Renovate |
| Delivery time : | 10 days |






