
Starter Motor for Audi 0001108237 07C911023G 07C911023GX 07C911023H 07C911023HX
Applicable models: Audi
Consult now
Reference part number:0001108237 07C911023G 07C911023GX 07C911023H 07C911023HX 19004N, S0633, STB8237, 0001108237, 0001108238, 07C911023G, 07C911023H, 07C911023HX 115996 STB8237AB,STB8237MN, STB8237RD STB8237RB, STB8237WA 07C911023G.07C911023GX.07C911023H 19004N 07C911023HX
Product Attributes
| Power horsepower : | 12V 1.7KW |
| Number of feet : | 9T |
| Size : | 24*12*16cm single unit inner box |
| Weight : | NET WEIGHT:6KG |
| Packaging : | Neutral kraft paper packaging |
| Spot/Pre sale : | Spot goods |
| Warranty : | 1 year |
| Product number : |
Product Details
| Type : | Enginestarter |
| Specification : | 12V 1.7KW |
| Number of feet : | 9T |
| Brand : | NUOJIN |
| Number : | 0001108237 |
| Quality : | Renovate |
| Delivery time : | 10 days |






