
Starter Motor 9142804 443115142804 11.130.631 26413 Fits Massey Ferguson Tractor
Applicable models:Massey Ferguson Tractor
Consult now
Reference part number:9142804 443115142804 11.130.631 26413 LRS215 26413 VC-ST548 17645N 6180.6233 11130631 JST1302 STG0107BW, STG0107WL,STL010726189,26219,26219A,26219B,26271,26271B.26271H,26413.LRS215 443115142804,9142804 17645N.2-7211-1W
Product Attributes
| Power horsepower : | 12V 2.7KW |
| Number of feet : | 10T |
| Size : | 25*16*16cm single unit inner box |
| Weight : | NET WEIGHT:5.8KG |
| Packaging : | Neutral kraft paper packaging |
| Spot/Pre sale : | Spot goods |
| Warranty : | 1 year |
| Product number : |
Product Details
| Type : | Enginestarter |
| Specification : | 12V 2.7KW |
| Number of feet : | 10T |
| Brand : | NUOJIN |
| Number : | 9142804 |
| Quality : | NEW |
| Delivery time : | 10 days |






