
Product Attributes
| Power horsepower : | 12V |
| Number of feet : | |
| Size : | |
| Weight : | net weight:5KG |
| Packaging : | Neutral kraft paper packaging |
| Spot/Pre sale : | Spot goods |
| Warranty : | 1 year |
| Product number : |
Product Details
| Type : | starter |
| Specification : | 12V |
| Number of feet : | |
| Brand : | nuojin |
| Number : | CT362A |
| Quality : | Remanufacture |
| Delivery time : | 10 day |






