
البداية 228000-0630 228000-0631 600-863-4210 PC200-6/7 3957592 6D102
Applicable models:isuzu
Consult now
Reference part number:228000-0630 228000-0631 600-863-4210 PC200-6/7 3957592 1552880,3675248RX,3863128 3864928,3920644,228000-0630,3864928,3920644,228000-0630,3920644,3922474,3957592,91-29-5368, 91-29-5439,428000-1830,AS228000-6641 228000-6640,228000-6641 AS228000-6671,228000-950
Product Attributes
| Power horsepower : | 24V 4.5kw |
| Number of feet : | 10 طن |
| Size : | 24 * 12 * 16 وحدة واحدة مربع داخلي |
| Weight : | الوزن الصافي 7.7kg |
| Packaging : | تغليف ورق كرافت محايد |
| Spot/Pre sale : | البضائع الفورية |
| Warranty : | سنة واحدة |
| Product number : |
Product Details
| Type : | البداية |
| Specification : | 24V 4.5kw |
| Number of feet : | 10 طن |
| Brand : | نوجين |
| Number : | 3957592 |
| Quality : | جديد |
| Delivery time : | 30 أيام |




