
البداية 0001410062 0001416003 4774976 477745
Applicable models:Fiat Ellis
Consult now
Reference part number: 0001410062 0001416003 4774976 477745 0986011580.0986011581 110533 CST10704ES 19024011,609.000.0,R2309 CS565 610200 11139010、AZK5170、7701003914 STB0565TJ,STB0565UL,STB0565UW
Product Attributes
| Power horsepower : | 24V 5.5KW |
| Number of feet : | 11T |
| Size : | 24 * 12 * 16 وحدة واحدة مربع داخلي |
| Weight : | الوزن الصافي 15.8kg، الوزن الإجمالي 16.5kg |
| Packaging : | تغليف ورق كرافت محايد |
| Spot/Pre sale : | البضائع الفورية |
| Warranty : | سنة واحدة |
| Product number : |
Product Details
| Type : | البداية |
| Specification : | 24V 5.5KW |
| Number of feet : | 11T |
| Brand : | نوجين |
| Number : | 0001416003 |
| Quality : | إعادة التصنيع |
| Delivery time : | 30 أيام |





