
بداية C3415538 كومينز 6CT بداية 3415538 3976618 QD2802 QD2816
Applicable models:Cummins
Consult now
Reference part number:3415538 3976618 QD2802 QD2816 C3415538 STM4538MH STM4538UW STP4538UL STM4538RB STM4538WA
Product Attributes
| Power horsepower : | 7.5KW 24V |
| Number of feet : | 12T |
| Size : | 24 * 12 * 16 وحدة واحدة مربع داخلي |
| Weight : | الوزن الصافي 22kg، الوزن الإجمالي 22.65kg |
| Packaging : | تغليف ورق كرافت محايد |
| Spot/Pre sale : | البضائع الفورية |
| Warranty : | سنة واحدة |
| Product number : |
Product Details
| Type : | البداية |
| Specification : | 7.5KW 24V |
| Number of feet : | 12T |
| Brand : | نوجين |
| Number : | QD2802 |
| Quality : | إعادة التصنيع |
| Delivery time : | 30 أيام |


