
البداية M008T61671 ، M8T61671 ، 0986022940 ، 2294 ، 504025884 لـ Iveco
Applicable models: Iveco
Consult now
Reference part number: M008T61671 ,M8T61671,0986022940, 2294, 504025884 0986022940,2294,504025884 M8T61671 AMM8T63471 LRS02540 LRS2540 ,MS769 LRS02540 LRS2540 ,MS769
Product Attributes
| Power horsepower : | 24V 5.0KW |
| Number of feet : | 10T |
| Size : | 24 * 12 * 16 وحدة واحدة مربع داخلي |
| Weight : | الوزن الصافي 7.3kg |
| Packaging : | تغليف ورق كرافت محايد |
| Spot/Pre sale : | البضائع الفورية |
| Warranty : | سنة واحدة |
| Product number : |
Product Details
| Type : | بدء المحرك |
| Specification : | 24V 5.0KW |
| Number of feet : | 10T |
| Brand : | نوجين |
| Number : | M008T61671 |
| Quality : | إعادة التصنيع |
| Delivery time : | 30 أيام |



