
Starter M008T61671, M8T61671, 0986022940, 2294, 504025884 for Iveco
Applicable models: Iveco
Consult now
Reference part number: M008T61671 ,M8T61671,0986022940, 2294, 504025884 0986022940,2294,504025884 M8T61671 AMM8T63471 LRS02540 LRS2540 ,MS769 LRS02540 LRS2540 ,MS769
Product Attributes
| Power horsepower : | 24V 5.0KW |
| Number of feet : | 10T |
| Size : | 24*12*16single unit inner box |
| Weight : | Net weight 7.3kg |
| Packaging : | Neutral kraft paper packaging |
| Spot/Pre sale : | Spot goods |
| Warranty : | 1 year |
| Product number : |
Product Details
| Type : | ENGINE STARTER |
| Specification : | 24V 5.0KW |
| Number of feet : | 10T |
| Brand : | NUOJIN |
| Number : | M008T61671 |
| Quality : | Remanufacture |
| Delivery time : | 30DAYS |






