
Starter 612600090562 QDJ2845B 611600090012 suitable for Weichai starter HOWO
Applicable models:Weichai starter HOWO
Consult now
Reference part number: 612600090562 QDJ2845B 611600090012
Product Attributes
| Power horsepower : | 24V 8KW |
| Number of feet : | 11T |
| Size : | 24*18*17single unit inner box |
| Weight : | Net weight: 9.45kg Gross weight: 9.95kg |
| Packaging : | Neutral kraft paper packaging |
| Spot/Pre sale : | Spot goods |
| Warranty : | 1 year |
| Product number : |
Product Details
| Type : | starter |
| Specification : | 24V 8KW |
| Number of feet : | 11T |
| Brand : | nuojin |
| Number : | 611600090012 612600090562 |
| Quality : | Remanufacture |
| Delivery time : | 10 day |







