
starter QDJ254 D1301-3708100 D0308-3708100 QDJ251AT QDJ54 for Yuchai 4D
Applicable models:Yuchai
Consult now
Reference part number:QDJ254 D1301-3708100 D0308-3708100 QDJ251AT QDJ54
Product Attributes
| Power horsepower : | 24V 5.5KW |
| Number of feet : | 11T |
| Size : | 44*24*19 cm single unit inner box |
| Weight : | net weight:8KG |
| Packaging : | Neutral kraft paper packaging |
| Spot/Pre sale : | Spot goods |
| Warranty : | 1 year |
| Product number : |
Product Details
| Type : | ENGINE STARTER |
| Specification : | 24V 5.5KW |
| Number of feet : | 11T |
| Brand : | NUOJIN |
| Number : | QDJ254 QDJ251AT |
| Quality : | RENOVATE |
| Delivery time : | 10 DAYS |






