
YU CHAI ENGINE STARTER QDJ273A A700-3708100 J630C-3708100A 630-37080
Applicable models:YU CHAI 6105、6108
Consult now
Reference part number:QDJ273A A700-3708100 YC4110ZLQ、YC4112 J630C-3708100A 630-37080 630-3708010
Product Attributes
| Power horsepower : | 24V 6.5KW |
| Number of feet : | 11T |
| Size : | 44*24*19 cm single unit inner box |
| Weight : | net weight:12KG |
| Packaging : | Neutral kraft paper packaging |
| Spot/Pre sale : | Spot goods |
| Warranty : | 1 year |
| Product number : |
Product Details
| Type : | Engine starter |
| Specification : | 24V 6.5KW |
| Number of feet : | 11T |
| Brand : | nuojin |
| Number : | QDJ273A A700-3708100 |
| Quality : | Remanufacture |
| Delivery time : | 10DAY |






