
24V 4.8KW 10T Starter Motor For Denso CUMMINS ISB6.7L ENGINE 4280007100 428000-7100 4996707
Applicable models: Denso CUMMINS ISB 6.7L ENGINE
Consult now
Reference part number:4996707, 428000710, 4280007100, 438000006, 4996709 499670900 428000-7121 428000-712 4280007100 4380000060 4380000061,4280007100 4996709 499670900 428000-7120 4280007120 4380000060, 4380000061, DSN2091, STN4996NL 33321 4996707 428000-7100 438000-0060 STN4996UL, 33321N
Product Attributes
| Power horsepower : | 24V 4.8KW |
| Number of feet : | 10T |
| Size : | 44*24*19 cm single unit inner box |
| Weight : | net weight:8.2 KG gross weight:8.7KG |
| Packaging : | Neutral kraft paper packaging |
| Spot/Pre sale : | Spot goods |
| Warranty : | 1 year |
| Product number : |
Product Details
| Type : | ENGINE STARTER |
| Specification : | 24V 4.8KW |
| Number of feet : | 10T |
| Brand : | NUOJIN |
| Number : | 428000-7100 |
| Quality : | NEW |
| Delivery time : | 10DAY--30DAY |






