
بدء المحرك 6D14 M008T60071A M8T60071 M8T60071A ME077796 113669
Applicable models:Caterpillar forklift 6D16 6D17 R215-7 R220-7 SK330 SK370
Consult now
Reference part number:6D14 M008T60071A M8T60071 M8T60071A ME077796 113669 ME077970 M9T65172 M9T65171
Product Attributes
| Power horsepower : | 24V 5.5KW |
| Number of feet : | 11T |
| Size : | 24 * 12 * 16 سم وحدة واحدة مربع داخلي |
| Weight : | الوزن الصافي: 5KG |
| Packaging : | تغليف ورق كرافت محايد |
| Spot/Pre sale : | البضائع الفورية |
| Warranty : | سنة واحدة |
| Product number : |
Product Details
| Type : | بدء المحرك |
| Specification : | 24V 5.5KW |
| Number of feet : | 11T |
| Brand : | نوجين |
| Number : | 6D14 M008T60071A M8T60071 |
| Quality : | التجديد |
| Delivery time : | 10DAY-30DAY |





الموديلات المتوافقة
| الماركة | النوع | الموديل | السنة | المحرك |
|---|---|---|---|---|
| Caterpillar | 315 | |||
| Caterpillar | 315 | 1994 | 304 | |
| Caterpillar | 315 | 1995 | 304 | |
| Caterpillar | 315 | 1996 | 304 | |
| Caterpillar | 315 | 1997 | 304 | |
| Caterpillar | 315 | 1994 | Cat. 304 | |
| Caterpillar | 315 | 1995 | Cat. 304 |

