
البداية 128000-9360 128000-9361 128000-9362 128000-9363 ، AM109408 ، MIA10946 21163-2101 ، 21163-2132 لجون دير
Applicable models:John Deere
Consult now
Reference part number: 128000-9360 128000-9361 128000-9362 128000-9363,AM109408, MIA10946 21163-2101, 21163-2132 TR95D9966,1280009363,1280009363 128000-9360 128000-936 128000-9362, 128000-9363 1280009360, 128000936 TR95D9966, 21163-2101
Product Attributes
| Power horsepower : | 12V 0.6 كيلوواط |
| Number of feet : | 9T |
| Size : | 24 * 12 * 16 وحدة واحدة مربع داخلي |
| Weight : | الوزن الصافي 2.9kg |
| Packaging : | تغليف ورق كرافت محايد |
| Spot/Pre sale : | البضائع الفورية |
| Warranty : | سنة واحدة |
| Product number : |
Product Details
| Type : | محرك البداية |
| Specification : | 12V 0.6 كيلوواط |
| Number of feet : | 9T |
| Brand : | نوجين |
| Number : | 128000-9360 128000-9361 128000-9362 |
| Quality : | إعادة التصنيع |
| Delivery time : | 30 يوم |






