
البداية 97VB11000AB، 97VB11000AV، 97VBAA، 97VBAB 015216،0986020181،112251، CST14100 DRS3535N، RAS34646،5026497، 835FAC لفورد ترانزيت باص
Applicable models:Ford Transit Bus
Consult now
Reference part number: 97VB11000AB,97VB11000AV、97VBAA、97VBAB 015216,0986020181,112251,CST14100 DRS3535N、RAS34646,5026497、835FAC 1024508、1027928、1059179、1073108、1093471. 1105310、13130009、1416198、1416252、1626195.97VB11000AV、97VBAA、97VBAB、97VBAV.98VB11000AA、98VB11000AB、98VB11000B1A.98VB11000B3A、98VB11000BA、98VBB1A.98VBB3A、98VBB3B、R835F11000AC、R835XAC. R98VB11000B1A,CS977,MSR8918,220164 STF0977AB、STF0977BA.STF0977LP.STF0977MA STF0977RD、STF0977TJ,STF0977XY、STF0977YJ STF0977RB、STF0977WA、STF977WA,20500976 STR2218H,438065、455895、D7R70,98VB11000B3B 2-2460-FD、2-2460-FD-U,32512N
Product Attributes
| Power horsepower : | 12V 2.3KW |
| Number of feet : | 13T |
| Size : | 24 * 12 * 16 وحدة واحدة مربع داخلي |
| Weight : | الوزن الصافي 4.45kg |
| Packaging : | تغليف ورق كرافت محايد |
| Spot/Pre sale : | البضائع الفورية |
| Warranty : | سنة واحدة |
| Product number : |
Product Details
| Type : | AC مولد |
| Specification : | 12V 2.3KW |
| Number of feet : | 13T |
| Brand : | نوجين |
| Number : | 97VB11000AB، 97VB11000AV |
| Quality : | إعادة التصنيع |
| Delivery time : | 30 يوم |






