
محرك البداية 12594441 12610636 8000063 8000216 89017761 89017845 8000216 ، 89017845 ، 12594493 ، 12610636 ، 6785 لبونتياك ، شيفروليه بيك
Applicable models:Pontiac, Chevrolet Buick
Consult now
Reference part number:12594441 12610636 8000063 8000216 89017761 89017845 8000216, 89017845, 12594493, 12610636, 6785 3231638, SDR0340, 8000065 BPS13027 S1166S 89017761, 89017845 91-01-6785N
Product Attributes
| Power horsepower : | 12V 1.4KW |
| Number of feet : | 9T |
| Size : | 24 * 12 * 16 وحدة واحدة مربع داخلي |
| Weight : | الوزن الصافي: 2.6kg |
| Packaging : | تغليف ورق كرافت محايد |
| Spot/Pre sale : | البضائع الفورية |
| Warranty : | سنة واحدة |
| Product number : |
Product Details
| Type : | محرك البداية |
| Specification : | 12V 1.4KW |
| Number of feet : | 9T |
| Brand : | نوجين |
| Number : | 12594441 12610636 8000063 |
| Quality : | إعادة التصنيع |
| Delivery time : | 30 يوم |






