
البداية SA-973 BPS20039 8G1T11000AB 8G1T11000AA 6692N 8G1Z11002B HD9Z11002A 8G1Z-11V002-BRM1 ، 8G1Z-11002-B ، 8G1Z11V002BRM1 ، 8G1TAA 8G1TAB ، 8G1Z11002B HD9Z-11002-A ، HD9Z-11002-B ، 8G1TAA 8G1TAB لفورد
Applicable models:Ford
Consult now
Reference part number:BPS20039 8G1T11000AB 8G1T11000AA 6692N 8G1Z11002B HD9Z11002A 8G1Z-11V002-BRM1, 8G1Z-11002-B,8G1Z11V002BRM1, 8G1TAA 8G1TAB, 8G1Z11002B HD9Z-11002-A, HD9Z-11002-B,8G1TAA 8G1TAB SA-973 SA973 HD9Z11002A, HD9Z11002B, RMAU2J11A230CA SA1081, HD9Z11002B, SA1078, 8G1T11000BA HD9Z-11002-B SA-968 SA-973 2-3000-FD
Product Attributes
| Power horsepower : | 12V 1.4KW |
| Number of feet : | 10T |
| Size : | |
| Weight : | الوزن الصافي 3.05kg |
| Packaging : | التعبئة المحايدة |
| Spot/Pre sale : | قبل البيع |
| Warranty : | سنة واحدة |
| Product number : |
Product Details
| Type : | محرك البداية |
| Specification : | 12V 1.4KW |
| Number of feet : | 10T |
| Brand : | نوجين |
| Number : | BPS20039 8G1T11000AB |
| Quality : | تجديد |
| Delivery time : | 30 يوماً |






